ikona chytré financování nemovitosti

Chytré financování nemovitosti

Vypracujeme Vám finanční analýzu na míru.

Máte pohledávky, exekuce či nevýhodné nebankovní půjčky? Nebo vás trápí likvidační zesplatněné úvěry, které nejsou nastaveny férově?

Řešením této situace je naše Finanční analýza. Konkurence Vám bude nabízet peníze do 24 hodin nebo nejlepší cenu na trhu, my však Vaši situaci vyhodnotíme individuálně a poskytneme Vám řešení na míru. Nemusíte se tedy bát, že byste spadli do další finanční pasti!

Ve chvíli, kdy začneme zpracovávat finanční analýzu, Vám již nehrozí prodej nemovitosti.

Bez poplatku předem a nezávazně

  • Kontaktujeme věřitele.
  • Vyčíslíme všechny pohledávky a exekuce.
  • Zastavíme dražbu.
  • Právně Vás zastoupíme a získáme Vám velké slevy na nesmyslných pokutách v případě, že již máte zesplatněné úvěry.
  • Odborně vysvětlíme výsledky finanční analýzy a následně s Vámi rozebereme všechny Vaše možnosti. Vy se tak můžete v klidu rozhodnout, zda s námi budete dále spolupracovat.

Proč tyto služby nabízíme zdarma?

To je jednoduché. Chceme poskytovat kvalitní a férové služby lidem v tíživé finanční situaci. Díky patnácti letům zkušeností a naší kvalitní Finanční analýze, dokážeme vždy najít pro klienta to nejlepší řešení.

Ušetřili jsme klientům miliony korun tím, že jsme jim pomohli zachovat chladnou hlavu a v klidu s nimi probrali všechny jejich možnosti. Tento produkt není nejrychlejší, je ale chytrý a zajistí Vám kompletní servis a osobní přístup.

Finanční analýza ukáže, zda je ve Vaší situaci potřeba přistoupit k odkoupení nemovitosti. Pokud ano, zůstanete stále doma, nikam se nestěhujete a začnete platit nájem. Svůj domov si následně můžete odkoupit zpět.

Máte zájem o nezávaznou finanční analýzu nebo více informací?

Nezávazně vyplňte formulář